Gelişim Koleji'nin sadece bilgiyi anlatan değil,bilgiyi üretmeyi öğreten yenilikçi eğitim anlayışı ile çocuklar geleceğe hazır.2018 & 2019 Eğitim Öğretim yılı hedeflerimize ulaşacağımız, sağlıklı ve mutlu bir y...
Değerli Velilerimiz, Ülkemizde görülen Şarbon hastalığı vakaları sizlerde olduğu gibi bizde de hassasiyet oluşturarak tedarikçilerimize yönelik yaptığımız kontrolleri sıklaştırmamıza yol açmıştır.Okulumuzun mutfağ...
Gelişim Koleji'nin DNA'sı "YENİLİKÇİ ÖĞRETMENLER" Seminer programı ekip çalışmasının önemini vurgulayan ve Furla Eğitim Danışmanlığı tarafından gerçeklestirilen MUTFAKTAYIZ programı ile başladı.Seme...
Öğrencilerimiz görkemli bir törenle yeni hayatlarına uğurladık. Öğrencilerimize üniversite sınavında ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz.Fotoğrafların Tamamına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ...