Öğrencilerimiz geçtiğimiz eğitim yılında girdikleri Cambridge Üniversitesi ESOL sınavlarının sertifikalarını, okulumuzda düzenlenen törenle aldılar. Cambridge ESOL sınavları İzmir temsilcisi Emel Ümit Hotan’ın ve öğrencimiz Elif Yılmaz’ın konuşma ...
Öğrencilerimiz geçtiğimiz eğitim yılında girdikleri Cambridge Üniversitesi ESOL sınavlarının sertifikalarını, okulumuzda düzenlenen törenle aldılar. Cambridge ESOL sınavları İzmir temsilcisi Emel Ümit Hotan’ın ve öğrencimiz Elif Yılmaz’ın konuşma ...
2011-2012 yılında Gelişim Koleji İlköğretim Okulu
Atlantic-Pacific Mathematics League’nde 6. sınıflar toplam 358 ve 7. sınıflarda 356 puan alarak DÜNYA 2. si oldu.
Amerikanın çok prestijli uluslararası matematik yarışması olarak kabul edilen Atla...
Destination Imagination Türkiye tarafından geleneksel olarak düzenlenen Instant Challenge Anlık Çözüm Yarışması Türkiye finalleri Robert Koleji’nin ev sahipliğinde 14-15 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşti.
3 farklı kategori ile yarışmaya k...
Destination Imagination Türkiye tarafından geleneksel olarak düzenlenen Instant Challenge Anlık Çözüm Yarışması Türkiye finalleri Robert Koleji’nin ev sahipliğinde 14-15 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşti.
3 farklı kategori ile yarışmaya k...
Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile gerçekleşen, eğitimde kaliteyi artırmayı, eğitim sürecinin her aşamasında öğrencinin etkin katılımını sağlamayı amaçlayan “BU BENİM ESERİM” Proje Yarışmasına proje yarışmasına, bu yıl 25 proje ile ba...
Okulumuzun ilköğretim öğrencileri arasında dayanışma ruhunu geliştirmek, problemler üzerinde çok tan seçmeli değil çoğul düşüncelerle çözüm üretmek ve soru çözmekten çok sorun çözmeyi amacıyla organize ettiği Matematik Ligi’nin final maçı sonrasın...
31 Mart 2012 tarihinde İstanbul Çevre Kolejinde yapılan Dubbing Contest Yarışması 12 okulun katılımıyla gerçekleşti. Öğrencilerimizden Mert Asal, Tuna Tüzün, Aslı Aslan, Leyla Ezgi ve öğretmenimiz Duygu U&...
31 Mart 2012 tarihinde İstanbul Çevre Kolejinde yapılan Dubbing Contest Yarışması 12 okulun katılımıyla gerçekleşti. Öğrencilerimizden Mert Asal, Tuna Tüzün, Aslı Aslan, Leyla Ezgi ve öğretmenimiz Duygu U&...