Dünyada birçok ülkede eş zamanlı olarak uygulanan A1 dil yeterlilik sınavına giren 7.sınıf öğrencilerimiz bu yıl da yüzde yüz başarı elde etti. Öğrencilerimiz ile bu mutlu haberi paylaşan Almanca Öğretmenlerimiz, "21. yüzyılda yabancı dilin eğ...
Dünyada birçok ülkede eş zamanlı olarak uygulanan A1 dil yeterlilik sınavına giren 7.sınıf öğrencilerimiz bu yıl da yüzde yüz başarı elde etti. Öğrencilerimiz ile bu mutlu haberi paylaşan Almanca Öğretmenlerimiz, "21. yüzyılda yabancı dilin eğ...
OKULUMUZUN ULUSLARARASI MATEMATİK YARIŞMASI BAŞARISIOkulumuz, 26. Uluslararası Amerikan Matematik Olimpiyatı (AMC-8)'nda 3 altın, 2 gümüş, 1 bronz madalya ve 2 onur belgesiyle ödüllendirildi.ABD matematik birliği tarafından Nebraska Üniver...
OKULUMUZUN ULUSLARARASI MATEMATİK YARIŞMASI BAŞARISIOkulumuz, 26. Uluslararası Amerikan Matematik Olimpiyatı (AMC-8)'nda 3 altın, 2 gümüş, 1 bronz madalya ve 2 onur belgesiyle ödüllendirildi.ABD matematik birliği tarafı...
Öğrencilerimiz Ecem MELEK ve Başak ÖZER EBİKO Uluslarası Bilişim Olimpiyatlarının E-GELECEK dalında hazırladıkları ENGELSİZ isimli akıllı sandalye projeleriyle Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmışlardır. 15 Mayıs 2011 de yapılacak Türkiye f...
02.04.2011 tarihinde 3.sü düzenlenen İzmir Türk Koleji Bahattin Tatiş Matematik yarışmasına katılan öğrencilerimiz Naz Ekizoğlu,Gökberk Gül ve Senem Bayar performansları ile 3.lük ödülü alarak bizleri gururlandırmışlardır.Öğrencilerimizi başarıla...
Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması’nda beş farklı proje ile Ege bölge finallerine katılmaya hak kazandık. Bölge finalleri 28 Mart – 1 nisan 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.Beş farklı proje ile Ege bölge finallerine ka...
7.FIRSTS LEGO LİGİ İzmir yerel şampiyonasına katılan okulumuz öğrencileri büyük bir başarıya imza attı.Hazırladıkları proje ve robot performansıyla okulumuza 2 kupa birden kazandırdılar.Öğrencilerimiz robot dalındaki performanslarıyla ;ROBOT PERF...
8 Ocak 2011 tarihinde Gelişim Dubbers, Defne Aksoy, Melisa Duruk, Umut Yazıcı ve Sarp Uysal, İstanbul Çevre Kolejinde yapılan Dublaj yarışmasına, 1. tur için önceden hazırlanmış 2 dakikalık bir filim ile katıldılar. Yoğun çalışmalar ve gönüllü...